Posielanie SMS z Indie

Ľudia v Indii

Ak potrebujete správy posielať z mobilného telefónu, cena SMS z Indie sa pohybuje od 14 do 30 korún. Ak máte prístup k internetu, oplatí sa využiť lacnejšie riešenie.
Orange
Orange ponúka službu Môj asistent, vďaka ktorej sa dá za prijateľnú cenu 50 Sk mesačne odoslať cez portál 50 SMS v sieti Orange. Po vyčerpaní predplatených SMS je cena v rámci na účastníckych čísel v sieti Orange 1,50 Sk. SMS k iným slovenským operátorom je 2,50 Sk, na čísla zahraničných operátorov 3,50 Sk.

T-Mobile
Keďže nie som klientom T-Mobile a nikto známy mi nevedel poskytnúť potrebné informácie, zatiaľ sa treba uspokojiť s informáciami zo stránok T-Mobile: Odosielanie SMS správ prostredníctvom SMS Brány funguje s využitím t-zones kreditov (TZK). Pri odoslaní bežnej SMS na jedno telefónne číslo v sieti slovenských operátorov sa vám odrátajú 3 TZK. Pri odosielaní SMS do zahraničia je za správu a jedného príjemcu strhnutý kredit 5 TZK.

Pay-pay
On-line platobný systém PayPay prevádzkuje spoločnosť WorldClearing. Okrem možnosti platenia a posielanie peňazí v rámci celého sveta bez toho, aby príjemca peňazí bol užívateľom tohto systému umožňuje Pay-pay aj odosielanie SMS cez webové rozhranie za jednotnú cenu 0.64 Sk.

4komentáre

 1. fdsgdfg 27. decembra, 2005 v 6:44 pm #

  dsgdfg

 2. Marek 27. decembra, 2005 v 6:43 pm #

  fdgdfgs

 3. Marek 27. decembra, 2005 v 6:44 pm #

  sdfgdfg

Spätné odkazy

 1. Roaming z Indie | India - zápisník, kultúra, pamiatky a fotografie - 20. novembra, 2008

  […] K cenám sa pripočítava DPH vo výške 19 %. Ceny sa môžu líšiť v závislosti na zmene kurzu (Aktuálne ceny na stránke T-Mobile), k dispozícii sú aj predvoľby roamingových partnerov. Prirodzene, oveľa lacnejšie, je poslať SMS cez internet. […]